Kursy walut: 1 USD = 3.73 PLN; 1 EUR = 4.29 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

 

 

Agencja Transportowa Makro Service sp.j.

[Polska]Transport lotniczy

Prześlij produkt znajomemu Dodaj produkt do schowka

A.T. Makro Service jest spedytorem lotniczym od początku swojego istnienia. Transport lotniczy stał się podstawą do dalszego rozwoju naszej firmy. Posiadamy umowy praktycznie z każdą linią lotniczą operującą z/do Polski. Dzięki temu zapewniamy Państwu pełną opiekę nad przekazanymi nam przesyłkami, od ich odbioru od nadawcy, odprawy celnej, poprzez transport lotniczy po dostarczenie towaru do ostatecznego odbiorcy. Jednocześnie będąc członkiem największych sieci spedycyjnych na Świecie jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najkorzystniejsze i najbardziej konkurencyjne stawki transportu lotniczego również w imporcie.

Własny oddział agencji celnej na lotnisku Okęcie w Warszawie oraz pełna obsługa na pozostałych lotniskach krajowych (Poznań, Wrocław, Kraków, Gdańsk) stawia nas w czołówce firm w Polsce w zakresie wszechstronności i kompatybilności naszych usług.

Nie bez znaczenia jest fakt, że nasi pracownicy dokonują odpraw celnych na terminalu Port Lotniczy Warszawa już od 1993 r., co zapewnia i gwarantuje szybką oraz sprawną obsługę całego procesu logistycznego.

Zgodnie z tendencjami i możliwościami przewozowymi linii lotniczych dla przesyłek ciężkich lub ponadwymiarowych proponujemy połączenie transportu lotniczego z transportem drogowym i dostarczenie przesyłki do Państwa z pominięciem Portu Lotniczego.

Nasze najnowsze propozycje to dostawa do Polski via Europejskie porty lotnicze np. Frankfurt wraz z odprawa ostateczną dokonana na terenie Unii Europejskiej.O zaletach takiego rozwiązania,nie trzeba chyba nikogo przekonywać.

Zapraszamy Państwa do współpracy i kontakt z naszymi pracownikami, którzy podejmą z Państwem wszelkie działania, aby ustalić najkorzystniejszą opcje transportu ( w zakresie ceny, czasu i innych warunków transportu oraz odprawy celnej).

Wiedzę naszych wykwalifikowanych pracowników dokumentują posiadane uprawnienia i ukończone kursy organizowane przez IATA i Polską Izbę Spedycji i Logistyki.

Za nasze osiągnięcia zostaliśmy np. uhonorowani nagrodą od linii lotniczych AIR FRANCE za najbardziej spektakularne osiągnięcia w przewozach lotniczych. Jednocześnie w tym roku spodziewamy się zakończyć proces rejestracji IATA w przewozach cargo.
Zadaj pytanie

 

Dodatkowe informacje:

Cena:Zapytaj o cenę

 

Sprawdź produkty w kategorii: Transport i logistyka ->Transport powietrzny

 
     
 

Agencja Transportowa Makro Service sp.j.

Ulica:Sekundowa 1
Miasto:Warszawa
Kod pocztowy:02-178
Region:mazowieckie
Kraj:Polska
Telefon: +48 22 8685575
Faks: +48 22 8685563

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Mariusz Kos
Telefon stacjonarny: +48 22 8685575
Zadaj pytanie

 
     


Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję