Kursy walut: 1 EUR = 4.3 PLN; 1 USD = 3.81 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

 

 

Agencja Transportowa Makro Service sp.j.

[Polska]Transport Morski

Prześlij produkt znajomemu Dodaj produkt do schowka

Transport morski jest najstarszym rodzajem transportu międzynarodowego. Na przestrzeni setek lat ukształtował sie na na największy i najważniejszy rodzaj transportu międzykontynentalnego.

Oczywiście w miarę rozwoju transportu i rewolucji technicznej zmieniał sie tez i sposób przewozu, typy statków i zasady przewozu. Niewątpliwie jednak dostawy morskie stanowią niebagatelny potencjał.

W ostatnich latach większość transportów morskich kojarzy nam się z transportem kontenerami morskimi (który stał się niezastąpiony w wymianie handlowej towarami nie masowymi). Znacznie mniej powszechnie wiadomo, ze można również przesyłać przesyłki znacznie mniejsze niż kontener- przesyłki drobnicowe.

Natomiast należy również pamiętać, że dalej pływają masowce, tankowce, statki do przewozu stali czy rud żelaza. Wszystkie tego typu statki nazywamy żeglugą konwencjonalną.

W przypadku kiedy wynajmujemy statek na konkretną podroż z punktu A do punktu B z ładunkiem tylko dla nas to taki przewóz nazywamy przewozem trampowym.

Nasza firma prowadzi działalność we wszystkich powyższych rodzajach transportu, z czego najważniejsze dla nas sa przewozy kontenerowe. Ale tz musimy zaznaczyć, że znacznie wzrasta ostatnio również zainteresowanie transportem drobnicowym i trampowym.
Zadaj pytanie

 

Dodatkowe informacje:

Cena:Zapytaj o cenę

 

Sprawdź produkty w kategorii: Transport i logistyka ->Transport wodny

 
     
 

Agencja Transportowa Makro Service sp.j.

Ulica:Sekundowa 1
Miasto:Warszawa
Kod pocztowy:02-178
Region:mazowieckie
Kraj:Polska
Telefon: +48 22 8685575
Faks: +48 22 8685563

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Mariusz Kos
Telefon stacjonarny: +48 22 8685575
Zadaj pytanie

 
     


Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję